Nabízené služby

Úvodní stránka > Nabízené služby

Vodoinstalatérské a topenářské práce

Topení

Rekonstrukce již stávajících systémů, čištění topných systémů, instalace 
nových systémů s topnými tělesy i podlahové vytápění z materiálu PEX
i ALPEX. Seřízení systému a nainstalování řízení podlahového topení.

Kanalizace

Provádíme instalace KG, HT a jiných systémů, instalace čerpacích jímek a šachet, objednat si můžete čištění potrubí do průměru 50 mm a samozřejmostí je i kontrola, která se provádí inspekční kamerou.

Detekce úniku tepla

Šetřete svoje finanční prostředky, které vynakládáte za zbytečné úniky tepla
a objednejte si u nás detekci úniku tepla. Kontrolu Vašeho topného systému provádíme pomocí termokamery.

Filtrace

V naší nabídce naleznete také možnost objednat si filtraci či úpravu vody. Zajistíme změkčení tvrdé vody a v případě že voda obsahuje bakterie či chemické látky, těchto škodlivin ji dokonale zbavíme.

Zamražování potrubí

Potřebujete zajistit rychlou výměnu topných těles bez nutnosti vypouštění topného systému? Vhodným řešením je zamražování potrubí, které se
provádí na potrubí z mědi, pozinku nebo železa.

Čerpání vody

Pro přísun vody do domácností, průmyslových i veřejných objektů jsou důležité vodárny, jejichž důležitou součást tvoří čerpadla. Naše společnost zajišťuje instalaci čerpadel i vodáren.

Vodoinstalace

Pro rozvod vody je potřeba kvalitní systém potrubí. V oblasti vodoinstalace nabízíme a zajistíme sváření plastů PPR, lisování ALPEX, měkké i tvrdé
pájení a samozřejmostí je dopojení v nerezu.

 
imageimageimageimageimageimageimage

Solární systémy na ohřev TUV a přitápění

Solární vakuové kolektory s vysokou účinností a dlouhou životností od firmy Solar Solution s možností získání dotace z programu NZÚ.

Mezi přednosti kolektorů C01 patří nízká hmotnost, a tím i zatížení střechy, dále malý objem solární kapaliny. Rám kolektoru je vyroben z eloxovaných hliníkových profilů, které svojí konstrukcí umožňují jednoduchou montáž a zaručují dlouhou životnost celého systému. Celý systém je vyvinutý pro použití v klimatických podmínkách ČR, jenž se vyznačuje velkým rozdílem v teplotách mezi ročními obdobími a také je navržen tak, aby se na něm nedržel sníh.

Roční energetický zisk závisí na počtu slunečních dnů. Například u kolektoru C01-25 představuje tato hodnota při průměrném počtu 1500 slunečních hodin za rok a bezeztrátovém provozu energetický zisk 2452 kWh za rok!!!
 

Instalace tepelných čerpadel

Příprava a instalace tepelných čerpadel voda-voda a vzduch-voda z vrtů a studní s možností ohřevu TUV od renomovaných výrobců jako jsou například Solar Solution, LG, Spirála. Moderní druh vytápění s nízkými náklady a vysokou účinností topení. Díky vytápění tepelných čerpadlem vás nemusí zajímat ceny energií.

Tepelná čerpadla THERMA V R32 Monoblok - LG

Nejnovější tepelné čerpadlo vybavené nejmodernější technologií a elektronikou společnosti LG. Zcela nové, tišší a účinnější R-Scroll kompresory od LG. Výkon tepelného čerpadla se plynule přizpůsobuje skutečné potřebě domu. Veškeré ovládání je v českém jazyce.

Tepelná čerpadla SOL-AERO - Solar Solution

  • značkový kompresor Copeland od společnosti Emerson Climate Technologies vyznačující se stabilitou a vysokou účinností i v náročném provozu při teplotách pod -10°
  • rozmrazovací automatizační technika zajišťuje čtyřcestný přepínací ventil s elektronickým řízením oproti ostatním čerpadlům ve stejné kategorii pro bezproblémový provoz ve velkých mrazech
  • životnost tepelných čerpadel je více než 15 let s možností snadného servisu díky modulované skladbě systému
  • plášť je kompletně vyroben z nerezové oceli, zaručuje bezproblémový provoz v klimatických podmínkách v České republice
  • záruka až 7 let s pravidelnými prohlídkami

Tepelná čerpadla - Spirála

Český výrobce tepelných čerpadel voda-voda a země-voda s vysokou účinností a spolehlivostí.

Základní otázka při použití tepelného čerpadla je nalezení primárního zdroje energie. Využití nejvýhodnějšího systému voda-voda je omezeno množstvím a kvalitou vody. SPIRÁLA nejenže vyniká v těchto parametrech, navíc nepotřebuje jemnou filtraci, není tedy potřeba filtr kontrolovat a čistit, provoz je bez obsluhy! Při rozhodování o zdroji primární energie je dobré nejdříve ověřit možnost čerpání vody ze studny nebo vrtu s jejím navracením do přírodního oběhu. Toto se vyplatí i při nutnosti studnu nebo vrt budovat.

Naši dodavatelé

Pracujeme pouze s ověřenou kvalitou renomovaných výrobců.
LG
Ptáček koupelny
Ivar
Solar solution
Tepelná čerpadla Spirála
Šátek